איך להרגיע טחורים מהר

טיפול בתסמיני טחורים הוא שינוי של הרגלי תזונה והרגלי חיים שלוקחים זמן לא קצר. אבל לפעמים הכאב והגירוד בלתי נסבלים ואתם חייבים להרגיע את הטחורים מיד. למטרה זו, תוכלו לעשות שימוש בכמה דרכים טבעיות.

איך להרגיע טחורים באופן טבעי

ישנם מספר חומרים טבעיים שיש להם תכונות אנטי דלקתיות ואחרות שיכולים להרגיע תסמיני טחורים באופן כמעט מיידי.

מלח אנגלי להרגעת טחורים

למלח אנגלי, המורכב מהמינרלים מגנזיום וגופרית, יש יכולת ריפוי פלאית של העור. אפשר לערבב כף של מלח אנגלי בכוס מים פושרים, לערבב עד להמסה, לטבול פד גזה ולהניח ישירות על המקום.

קמומיל להרגעת טחורים

קמומיל הוא אפשרות טבעית נוספת להרגעת תסמיני טחורים וגירוי באזור פי הטבעת. מומלץ להכין אמבטיה של מים פושרים בהם נמהל תה קמומיל או חופן זרעי קמומיל.

שמן שקדים להרגעת טחורים

שמן שקדים ידוע בתכונתו להיקלט במהירות ברקמות ומשמש בעיקר כטיפול בטחורים חיצוניים. הוא גם מכיל חומרים אנטי-דלקתיים וגם תורם ליציאות חלקות יותר. תוכלו לטבול צמר גפן בשמן שקדים מחומם מעט ולעסות בעדינות עד לספיגה של השמן.

קרח להרגעת טחורים

גם קרח הוא פתרון מיידי להרגעת הטחורים. הקרח מסייע ל"הרדים" את האיזור ולהפחית את זרימת הדם למקום. רסקו את הקרח בתוך שקית ניילון, עטפו אותו במגבת והניחו על גבי הטחורים עד שתרגישו הקלה.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה