אמבטיית ישיבה לנשים בהריון

אמבטיית ישיבה sitz לנשים בהריון

אמבטיית ישיבה היא אמבטייה קטנה לשטיפה יסודית וממוקדת של איזור הפרינאום. אמבט ישיבה מונח על גבי מושב האסלה, וכך ניתן לבצע שטיפות מקומיות בנוחות, מבלי מאמץ או סיכון להחליק באמבטיה הרגילה או במקלחת.

אמבטיית ישיבה לטחורים בהריון

אמבטיית ישיבה מיועדת לשימוש במהלך ההריון וגם לאחר הלידה. האמבטיה מיועדת להקלה על כאבי טחורים הנפוצים במהלך ההריון וביצוע שטיפות ממוקדות בתוספת מלחים ושמנים. תוכלי לקרוא עוד על טיפול בטחורים בהריון. ייעוד שני של האמבטיה היא הרגעת ושטיפת איזור הפרינאום לאחר הלידה.

אמבטיית ישיבה לאחר הלידה

כל אישה מכירה את הצורך לבצע שטיפות לאחר הלידה, עם מים קרים או שמנים טיפוליים. בוודאי כאשר במהלך מאמץ הלידה נוצרו חתכים, או נדרשה התערבות כירורגית ויש במקום תפרים. אמבטיה של מים קרים מסייעת לכיווץ כלי דם ולהפחתת הכאב. האמבטיה מסייעת לשמירה על לחות האיזור הפגוע. סביבה לחה מעודדת החלמה מהירה יותר, כמו בכל פצע בגוף. שטיפת האיזור מאפשרת גם סילוק הפרשות מן הפצע.

אמבטיית ישיבה לאזור הפרינאום

אמבטיית ישיבה לא מיועדת לכל איזור הישבן, אלא ההיקף שלה מתאים לאיזור הפרינאום ופי הטבעת. אמבט ישיבה בנוי כך שיתאים לגודל אסלה סטנדרטי, אך רק איזור הפרינאום נוגע במים ואילו שאר האיברים מונחים על גבי המסגרת.

הפיצו את האהבה

השארת תגובה