ברוכים הבאים לאתר www.tevatov.co.il (להלן "טבע טוב"או "האתר). יובהר כי האמור בתקנון כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

השימוש והקניה באתר זה כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה (השימוש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד).

תנאים כלליים
כל המבצע פעולה כלשהי באתר טבע טוב, מעיד כי קרא בעיון את פרטי התקנון וכי הם מקובלים עליו. אם אינך מסכים לתנאי כלשהו נא הימנע משימוש באתר.

מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל המונח “פעולה” כולל גם רכישה או הצעת רכישה וגם פעולה אקטיבית, כגון רישום ביקורת או תגובה.

טבע טוב שומרת לעצמה הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת, בלא שתימסר על כך הודעה מראש, לכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר.

הזמנה ורכישה באתר
אתר טבע טוב מאפשר לרכוש מוצרים שונים בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים, ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים המשווקים בישראל. רשאים להשתתף במכירות השונות בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ובעלי כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

בסיום ביצוע ההזמנה יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה, וזה יהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי טבע טוב. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי. האתר תומך גם בתשלום באמצעות PayPal.
המחירים באתר כוללים מס ערך מוסף, אלא אם צוין אחרת במפורש.

למען הסר ספק, המחירים באתר טבע טוב אינם כוללים דמי משלוח, אלא אם צוין אחרת במפורש. בכל מקרה שטבע טוב לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים, או בכל מקרה של שיבושים שונים כגון בעיות מלאי, אספקה וכדומה, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של טבע טוב, אזי למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי החשבון בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא טבע טוב בכל אחריות כלפי המזמין ולא תישא בכל נזק ישיר ו\או עקיף שנגרם ללקוח ו\או צד שלישי.

ביטול עסקה
לקוח זכאי לבטל עסקה אשר רכש ע”פ חוק הגנת הצרכן, וזאת לא יאוחר מ-14 יום מתאריך הרכישה. ביטול עסקה יעשה אך ורק בתיאום למול צוות אתר טבע טוב והודעת הביטול תימסר בפקס\דוא”ל. לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה, יחויב ב 5% דמי ביטול מערך הרכישה או 100 ש”ח, הנמוך מביניהם, ובנוסף יחויב בדמי הובלה והוצאות נוספות במידה והמוצר נשלח ללקוח גם אם טרם קיבל המוצר בפועל.

כמו כן, לקוח אשר קיבל את המוצר עליו להחזירו למחסני טבע טוב, בתיאום עם צוות האתר, טרם אישור ביטול העסקה. על המוצר להיות סגור, באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש, על האריזה להיות שלמה ולא פגומה, בכל מצב אין לבטל עסקאות על דעת הצרכן בלבד. חובת החזרת המוצר למחסני טבע טוב / הספק היא על הלקוח בלבד. טבע טוב לא תהיה אחראית ולא תישא בהוצאות שינוע כאלו ואחרות של המוצר שהוחזר.

משלוחים
מוצרי אתר טבע טוב יסופקו עד 14 ימי עסקים מיום הקניה.
המשלוחים יתבצעו לכתובות אשר בשטחי מדינת ישראל בלבד.
זמן האספקה עשוי להשתנות בין המוצרים ויעדי האספקה השונים.
יתכנו עיכובים בשל כוח עליון, או אירועים ומועדים מיוחדים בחו”ל.
על אף האמור לעיל, מובהר כי קיימים מוצרים לגביהם פרטי המשלוח המפורטים לעיל לא יחולו, ואלו מוצרים שעבורם נדרשת הובלה מיוחדת (מוצרים גדולים, ריהוט, מוצרי חשמל, מוצרים יקרי ערך, מוצרים הדורשים התקנה ו/או הרכבה ועוד).
תנאי המשלוח, לרבות עלות המשלוח, יחושבו בנפרד על כל משלוח.
טבע טוב שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי ועלויות המשלוחים מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט וללא מסירת הודעה מראש על כך.
ישנם מוצרים לגביהם ניתן לתאם איסוף עצמי על-פי תיאום מראש.
מחירי המוצרים אינם כוללים תוספות מיוחדות. תוספות עבור משלוח יגבו ע”י חברות ההובלה ואינן קשורות לעסקה עצמה. על משלוחים מעבר לקו הירוק, ודרומית לבאר שבע וצפונית מחיפה תהיה תוספת תשלום.

מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ”י רצונו של המזמין ובהסכמתו. מסירת הפרטים מעידה על הסכמתו של המזמין למסירתם. טבע טוב נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע,ואינה מעבירה את הפרטים האישיים בשום אופן לגורם שלישי.
למרות המאמץ המושקע כדי שהמידע המצוי באתר טבע טוב יהיה מלא ומדויק, עשויים ליפול בו טעויות או שגיאות בתום לב. היה ונפלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור מוצר, מחיר, או שירות כלשהוא, לא יחייב הדבר את טבע טוב.

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

התכנים באתר זה מיועדים להרחבת הידע בלבד ואינם תחליף להנחיה או חוות דעת רפואית. בכל מקרה של בעיה רפואית עליכם להתייעץ עם רופא מומחה.

הפיצו את האהבה