טיפול בשיער דליל עם שמן קיק

שמן קיק מכיל שלל חומרים מזינים התורמים לבריאות השיער. אנשים רבים נמנעים משימוש בשמן בגלל הלכלוך הסרבול והעובדה שהוא צמיגי וחבל שכך משום יתרונותיו הרבים.

כיצד מופק שמן קיק

שמן קיק מופק ממיצוי של זרעי צמח הקיקיון, במקור צמח טרופי שכיום נפוץ גם בישראל. מזרעי הצמח מפיקים את שמן הקיק (מוכר גם כשמן קיקיון) המכיל הרכב ייחודי של חומצות ותכונות אנטי דלקתיות. צמח הקיקיון הינו צמח רעיל ואין לעשות בו שימוש ישיר (!) שמן הקיק נמכר לשימוש חיצוני ללא מרשם ולשימוש פנימי כתרופה הנמכרת במרשם רופא.

צמח הקיקיון ממנו מופק שמן קיק
צמח הקיקיון ממנו מופק שמן קיק

יתרונותיו של שמן קיק

יתרונותיו של שמן קיק הם רבים. יש לו השפעה אנטי-דלקתית, הוא תורם להתחדשות העור ומשפר את ייצור הקולגן. שמן קיק מומלץ לריפוי דלקות עור שונות, קשקשים, כוויות, פריחות וגם אקנה ומוכר כתרופה טבעית שנים רבות.

שמן קיק לטיפוח השיער

שמן קיק מסייע לצמיחת השיער על ידי כך שהוא מזין את הזקיקים ומחזק את מבנה השיער וכן מועיל לבעלי שיער דליל. נשים רבות אף משתמשות בשמן קיק גם להאצת הצמיחה של שיער הגבות.

שמן קיק לטיפול השיער

תערובת שמן קיק לטיפול בנשירת שיער

תוכלו להכין תערובת נוחה ליישום על ידי ערבוב של שמן קיק ושמן קוקוס, אשר גם הוא מכיל חומרים המועילים לבריאות השיער. מערבבים ביחס של 50/50 עד להשגת מרקם אחיד. לאחר מכן מורחים את התערובת על השיער. יש לשטוף ביסודיות ולחזור על הפעולה עד שלוש פעמים בשבוע.

הפיצו את האהבה