טיפול טבעי בטחורים באמצעות קליפת רימון

צמח הרימון משמש לטיפול רפואי ככל הנראה כבר אלפי שנים. לרימון יש חיי מדף ארוכים ועמידות למזג האויר החם בישראל וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מצבים בריאותיים. הרמב"ם כבר המליץ על קליפת הרימון לשימושים שונים, בהם לבריאות מערכת העיכול ואולם כל חלקי הרימון טובים לבריאותנו.

הרימון מכיל כמות גדולה של ויטמינים ומינרלים כגון ויטמין C, ויטמין B5, ויטמין K, ויטמין E, אשלגן ונחושת.

קליפה של רימון טיפול טבעי בטחורים
קליפה של רימון לטיפול בטחורים

חליטת קליפת רימון לטיפול בטחורים

כדי לטפל בתסמיני טחורים, יש להכין חליטה באופן הבא. יש לחלוט כמות של כ 50 גרם קליפות רימונים במשך כרבע שעה בליטר מים רותחים. יש לקרר את המשקה ולשתות אותו על קיבה ריקה. מעבר להקלה על תסמיני הטחורים, החליטה מסייעת גם לטיפול בטפילי מעיים ותולעי מעיים.

הרימון מועיל להורדת לחץ דם

בין יתרונותיו של הרימון, השפעה חיובית על מערכת הדם, על פעילות הלב והשפעה חיובית לסובלים מטרשת עורקים. שתיית מיץ רימון באופן קבוע משפיעה על הורדת לחץ דם, כך על פי מחקרים, זאת בשל הפחתה משמעותית בפעילות האנזים ACE שמעלה את לחץ הדם. פעולה זו היא בדומה לפעולת תרופות מרשם, אך כמובן באופן טבעי.

קליפת רמון טיפול טבעי בטחורים

הרימון הוא בעל תכונות נוגדי חמצון

פרי הרימון וקליפתו מכילים חומרים ההופכים בגוף האדם לחומצה אלגית שהיא נוגדת חימצון עוצמתית, שכוחה אפילו גדול מזה של תה ירוק.

סגולות אנטי-בקטריאליות וברזל

סגולות אלו בעיקר לטיפול בזיהומים בחלל הפה והגרון. מיץ הרימון גם עשיר בברזל והוא מומלץ לנשים בהיריון וגם אחרי לידה ולכל מי שסובל מאנמיה.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
רימון מסייע לכלי הדם להתכווץ ולטחורים להצטמק
שם המאמר
רימון מסייע לכלי הדם להתכווץ ולטחורים להצטמק
תיאור
משחה טבעית המשלבת בתוכה קליפות רימון תסייע לכלי הדם להתכווץ ולטחור להצטמק ולחזור למקומו. למדו עוד על טיפול טבעי בטחורים.
מחבר
הפיצו את האהבה