מדוע צריך להגן על עוברים מקרינה סלולרית

כיצד קרינה סלולרית מזיקה לעובר?

לקרינה סלולרית יש השפעה מזיקה על רקמות ביולוגיות. בזמן ההריון תאי העובר נמצאים בשלבי חלוקה והתמיינות ולכן הם רגישים יותר להשפעות סביבתיות. במחקר מ 2008  שנערך ע"י חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה נבדקו 13,159 ילדים והתגלה כי שבע שנים אחרי הלידה החוקרים מצאו קורלציה חזקה בין רמת החשיפה של האמא לקרינה סלולרית בזמן ההריון, לבעיות רגשיות ובעיות קשב וריכוז אצל ילדיהן.

מהי חגורת הריון?

חגורת הריון משמשת במהלך ההריון למתן תמיכה. החגורה עוטפת את החלק התחתון של אזור הבטן והגב בכדי להקל על אי הנוחות ולמנוע כאבים.

מהי חגורת הריון נגד קרינה?

חגורת הריון נגד קרינה מעניקה הגנה נוספת, כאשר היא מפחיתה את השפעות הקרינה המזיקה העוטפת אותנו, ובעיקר קרינת המכשיר הסלולרי הצמוד אלינו.

נשים בהריון החשופות לקרינה מצויות בסיכון גבוה להפלה

במחקר נוסף שנערך במרכז המחקר קייזר בצפון קליפורניה, נוטרו 900 נשים הרות, ונמצא כי נשים שנחשפו לרמה גבוהה של קרינה במהלך היממה, היו בסיכון גבוה פי 2.7 לעבור הפלה בהשוואה לנשים שהיו חשופות לקרינה בתדירות נמוכה. במחקר נבדקה קרינה ממספר מקורות כמו טלפונים סלולריים, רשתות Wi-Fi ומכשירים אלחוטיים.

מתי ניתן להתחיל להשתמש ברצועת בטן נגד קרינה?

רצועת בטן גמישה בדרך כלל לובשים החל מהשליש השני של ההריון. אולם רצועה נגד קרינה אלקטרומגנטית EMF מומלץ ללבוש כבר מתחילת ההריון בכדי להגן על העובר מהשפעות הקרינה.

הפיצו את האהבה