מהו אמבט ישיבה סיטץ SITZ לטחורים

אמבט sitz הוא אמבט ישיבה נייד, המאפשר לשטוף את האיזורים האינטימיים בישיבה וללא צורך למלא אמבטיה מלאה. האמבט מונח על גבי האסלה וכך ניתן לבצע שטיפות בישיבה וללא מאמץ.

אמבט סיץ יכול להקל על מגוון בעיות באיזור האינטימי: טחורים, פיסורה, דלקות, נפיחויות, גירויים, כאבי אשכים, פציעות לאחר לידה וכדומה.

אמבט sitz משמש כטיפול ביתי לטחורים ופיסורה

האמבט יכול לסייע במספר אפיקים להקלה על תסמיני טחורים ופיסורה. ניתן להשתמש בו בקלות, בבית או במשרד, עד שלוש פעמים ביום, למשך רבע שעה בכל פעם, בתוך מים חמימים, בשילוב עם מלחים טיפוליים ושמנים טיפוליים. משמש לשמירה על הגיינת המקום, להקלה מיידית על נפיחות וגירודים ולשמירה מיטבית על היגיינת המקום.

ניתן להוסיף שמנים טיפוליים לאמבט ישיבה סיטץ

אמבט sitz ממלאים בדרך כלל במים חמימים או פושרים וכן ניתן לשלב בו חומרים טיפוליים כמו מלחים או שמנים היעילים להרגעת תסמיני טחורים.

מדוע משתמשים באמבטיות ישיבה סיטז

אמבט sitz יכול להפחית את דלקות באיזורים האינטימיים. לסייע לשמירה על ניקיון פי הטבעת, והנרתיק. להרגיע נפיחות, גירודים ודלקות.

אמבט ישיבה סיטץ מתאים לנשים בהריון

אמבט מסוג סיטץ מתאים במיוחד לנשים בהריון אשר סובלות לרוב מתסמיני טחורים. האמבט יכול להציע להן הקלה מיידית ללא הפעלת לחץ או סכנת החלקה באמבט רגיל.

אמבט ישיבה סיטץ מתאים לנשים לאחר לידה

אמבט סיץ הוא גם פתרון לשמירה על הגיינה והחלמה של איזור הפרינאום לאחר הלידה. ויכול לסייע לאישה להחלים ללא הפעלת מאמץ.

אמבט ישיבה יכול להקל על בעיות עצירות

אמבט ישיבה סיטץ יכול להקל על בעיות במערכת העיכול. שמירה על הגיינת פי הטבעת במקרה של עצירות או שלשולים.

אמבט ישיבה סיטץ יעיל לטיפול בסדקים אנאליים

סדקים אנאליים הם פצע קטן אך כואב במיוחד הנוצר כתוצאה מקרעים קטנים בפי הטבעת. הסדקים נובעים ממגוון של בעיות באיזור ושימוש באמבט יכול לסייע להקל על הכאב ולזרז את הריפוי.

אמבט sitz יכול לסייע במניעת זיהום וריחות

האמבט מאפשר לשמור על ניקיון איזור הנרתיק והפי הטבעת, שהוא איזור לח המועד לפורענות וכך למנוע זיהומים וריחות לא נעימים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה