מהי פיסורה אנאלית

פיסורה אנאלית היא סדק בעור, בחלק התחתון של פי־הטבעת. אותו חתך לרוב מופיע בדופן האחורית של פי־הטבעת אך לעתים גם בדופן הקדמית. פיסורה גורמת לסבל רב, לכאב, לגירוד מציק ולדימום ביציאות.

מה גורם להופעת פיסורה

פיסורה לרוב נגרמת כתוצאה מעצירות. צואה קשה עוברת בפי הטבעת וגורמת לשריטה ברירית. לרוב הפצע מעמיק עד לשריר הטבעתי של פי הטבעת גורם להתכווצויות ומחמיר את העצירות. בשל העובדה שמדובר באיזור מזוהם הפצע לא נרפא. לעתים גם מצב של שלשול כרוני יכול לגרום לפיסורה.

איך מטפלים בפיסורה

כדי לטפל בפיסורה חייבים לשנות את התנאים שגרמו מראש למחלה. חובה לעבור לתזונה בריאה ועשירה בסיבים תזונתיים ולשמור על הגיינה באמצעות ניקיון האיזור במים לאחר היציאות. גם ישיבה באמבטיות יכול לסייע רבות.

מהו ניתוח פיסורה

ניתוח פיסורה הוא הליך כירורגי פולשני בהרדמה כללית או מקומית. במהלך הניתוח רופא חותך את שריר הסוגר הפנימי שגורם להתכווצויות שהוזכרו. ואולם, גם לאחר ניתוח חובה לשמור על תזונה בריאה ועל ניקיון האיזור. ניתן בהחלט לטפל בפיסורה בצורה טבעית ובריאה.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה