מהם טחורים פנימיים

טחורים פנימיים הם כלי דם אנאליים, וורידים, הגדלים כתוצאה מלחץ. החלק הפנימי של תעלת פי הטבעת עדין מאוד ובמקביל נתון ללחצים קבועים מה שגורם להופעת הטחורים.

טחורים פנימיים מכוסים ברירית המעי הגס המכילה מעט תאי עצב ולכן הם פחות כואבים מטחורים חיצוניים.

כיצד נוצרים טחורים פנימיים

ישנם גורמים רבים אפשריים להיווצרות של טחורים פנימיים, ביניהם: קשיים ביציאות, לחץ בתקופת ההריון, הרמת משקלים כבדים. ישנם גם גורמים הקשורים לסגנון חיים לא בריא כמו ישיבה ממושכת שמאפיינת עבודה משרדית, עודף משקל, תזונה לקויה וחסרה בסיבים תזונתיים וגם מחלות כרוניות.

תסמיני טחורים פנימיים

כאשר מתחילים להתפתח הטחורים הפנימיים יתכן שתתחילו להרגיש תחושה של לחץ בתוך פי הטבעת, ובמקרים נדירים גם כאב. בתעלת פי הטבעת אין עצבים ולכן הטחורים לרוב אינם כואבים. סימן מובהק נוסף הוא דימום, שמופיע על האסלה, לעתים על נייר הטואלט לאחר הניגוב ובמקרים מסוימים הדימום אף יזלגו לתחתונים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
מהם טחורים פנימיים
שם המאמר
מהם טחורים פנימיים
תיאור
ישנם גורמים רבים להיווצרות טחורים פנימיים: קשיים ביציאות, לחץ בתקופת ההריון, הרמת משקלים כבדים וסגנון חיים לא בריא. למדו על טיפול טבעי בטחורים.
מחבר
הפיצו את האהבה