מיץ חמוציות לטיפול טבעי בטחורים

מהן חמוציות

חמוציות הן פירות קטנים הצומחים על שיח ירוק הגדל בעיקר בארצות הצפון. מהחמוציות מפיקים מיץ או כמוסות שהם בעלי יתרונות רבים, התורמים לבריאות גופנו. המיץ מסייע לדלקות בדרכי השתן, הוא נחשב חומר מחטא ואנטי דלקתי, הוא עשיר בנוגדי חמצון ומשפר תהליכי עיכול, מה שיכול להקל על תסמיני טחורים.

מיץ חמוציות או כמוסות חמוציות

מיץ חמוציות כטיפול טבעי בטחורים
מיץ חמוציות לטיפול בטחורים

ישנו ויכוח מה עדיף, כמוסות או מיץ טבעי. מחקרים מראים כי שתיית מיץ יכולה להועיל באופן מהיר יותר, אבל מרבית המיצים הנמכרים בשווקים מכילים תוספות סוכר. וישנם מחקרים הממליצים על נטילת כמוסות.

מיץ חמוציות לטיפול בדלקות

מיץ חמוציות נחשב לתרופת פלא בעיקר לטיפול בדלקות בדרכי השתן, זיהומים הנגרמים הנפוצים בעיקר בקרב נשים, על ידי טיפול נגד בחיידקי האי קולי אשר פוגעים בשלפוחית השתן. יש לציין כי מיץ חמוציות יעיל יותר כטיפול מונע, כלומר לפני התפרצות הזיהום.

מיץ חמוציות כטיפול בטחורים

האנטי-אוקסידנטים שנמצאים בחמוציות בכמויות גדולות עוזרים לשטוף החוצה את הפסולת מגופנו. מיץ חמוציות משפר את תהליך חילוף החומרים ואת פעולת מערכת העיכול.

לכן, שתו הרבה מיץ חמוציות על מנת להקל על תסמיני טחורים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
מיץ חמוציות לטיפול בטחורים
שם המאמר
מיץ חמוציות לטיפול בטחורים
תיאור
האנטי-אוקסידנטים שנמצאים בחמוציות בכמויות גדולות עוזרים לשטוף החוצה את הפסולת מגופנו. למדו עוד.
מחבר
הפיצו את האהבה