מלח אנגלי כטיפול טבעי בטחורים

מהו "מלח אנגלי"?

מגנזיום סולפט לטחורים

מלח אנגלי, הידוע גם בשמות "מגנזיום סולפט" ו"מלח מגנזיום", הוא חומר טבעי המורכב מהמינרלים מגנזיום וגופרית, שלכל אחד מהם תפקיד טיפולי ייחודי. המגנזיום אחראי על פעולת הרפייה ואילו הגופרית על תהליכי חיטוי והבראה. את המלח האנגלי ניתן לרכוש ללא מרשם בבתי טבע ובתי מרקחת.

עבור אילו בעיות מלח אנגלי משמש?

מלח אנגלי משמש כטיפול במגוון בעיות רפואיות, בהן הרפיית שרירים תפוסים, פינוי רעלים מהגוף, הקלת תסמיני אסתמה, הקלה על צינון, חיטוי העור, טיפול בבעיות עור רבות בהן גם טחורים.

איך משתמשים במלח אנגלי?

מלח אנגלי לרוב משמש כטיפול חיצוני, בדרך כלל בצורה של טבילה באמבטיה. טיפול בבליעה גם מקובל, אך עלול לגרור תופעות לוואי בהן שלשול שדווקא עלול החריף את הטחורים.

מלח אנגלי לטחורים

איך מטפלים בטחורים ובפיסורה עם מלח אנגלי

ישנן שתי אפשרויות יעילות:

האפשרות הראשונה היא אמבטיה. יש להוסיף שתי כוסות של מלח אנגלי למי אמבט פושרים, ולטבול במים למשך כעשרים דקות. המלח גם מחטא את המקום וגם מקל על הכאב. יעיל במיוחד במקרים של פיסורה.

האפשרות השניה היא לערבב כף של מלח אנגלי בכוס מים פושרים, לערבב עד להמסה (ניתן גם לקרר את התערובת במקרר). לטבול פד גזה ולהניח ישירות על המקום.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה