מסיכת פנים אנטי בקטריאלית

עם הופעת האיום החדש של  המאה ה21  – מגיפות עולמיות, ובראשן מגיפת הקורונה, ששינתה את עולמנו, מסיכת הפנים הפכה לפריט חובה בדיוק כמו זוג נעליים.

ואולם, באופן אירוני דווקא מסיכות הפנים הן שהופכות לסכנה בריאותית, עקב הצטברות של חיידקים ומזיקים בין סיבי הבד.

מסיכות הפנים הופכות למדגרה של חיידקים

ישנם סוגים רבים של מסיכות, כל אחת עם דרגות שונות של הגנה. אולם, אחת הבעיות שעולות משימוש ממושך במסיכות פנים, בין אם רב פעמיות או חד פעמיות, היא הצטברות של חיידקים על המסיכה. זה יכול להתרחש בגלל תנאי ייצור נחותים, בגלל שימוש ממושך במסיכה חד פעמית, או בגלל ששכחתם לנקות את מסיכת הפנים הרב פעמית שלכם.

סיבה נוספת היא ההרגל המגונה של אנשים רבים למקם את המסיכה על גבי הסנטר כאשר לא משתמשים בה, או לכרוך אותה על גבי פרק היד. המסיכה צוברת כך חיידקים ופטריות והופכת לסיכון בריאותי במקום להגן עלינו.

זיהומי עור בגלל מסיכות פנים מלוכלכות

שימוש ממושך במסיכות גורם גם לזיהומים שונים בעור הפנים ובשפתיים. אנשים רבים שעוטים מסיכת פנים סובלים מפטריות מכאיבות בזווית הפה, תופעה שלא הכירו לפני הופעת הקורונה.

הדרך היחידה המוכחת לפתור את הבעיה ולהגן על עצמכם היא באמצעות שימוש במסיכת פנים עם סיבי כסף.

תכונות אנטי בקטריאליות של חוטי כסף

התכונות האנטימיקרוביאליות של הכסף מוכרות כבר שנים רבות והוכחו במחקרים רבים. יוני הכסף באים במגע עם ה DNA של פתגונים שונים ומחסלים אותם.

למתכת הכסף יתרונות רבים, כמו רעילות נמוכה ותאימות ביולוגית טובה לתאים אנושיים. הכסף מתאפיין בפעילות אנטי בקטריאלית לטווח ארוך. יוני הכסף משתחררים לאורך זמן ולכן מוצרים המשלבים סיבי כסף ממשיכים להיות אפקטיביים גם לאחר שנים. אפילו בתחום רפואת השיניים מחדירים ננו חליקיקים של כסף, כדי לשפר תכונות אנטי בקטריאליות של חומרים דנטליים.

חוטי הכסף יכולים להלחם ב99% מהחיידקים אפילו כאלו שעמידים בפני אנטיביוטיקה. חוטי כסף הם חומר טבעי נטול כימיקלים שאינו מזיק ללובש והופך אפילו את הזיעה מיקרוביאלית.

סיבי כסף מגינים טוב יותר ממתכות אחרות

ישנן מתכות אחרות בעלת תכונות אנטי בקטריאליות, אולם מחקרים הוכיחו כי הפעילות האנטי-בקטריאלית של כסף טובה יותר בהשוואה למתכות אחרות. הכסף מציג השפעות ציטוטוקסיות גבוהות על מגוון רחב של חיידקים, פטריות ווירוסים.

הזמינו עכשיו את מסיכת הפנים שלנו, אשר מכילה סיבי כסף טהור להגנה מושלמת.

הפיצו את האהבה