משחת בצל כטיפול טבעי לטחורים

בצל הוא ירק מופלא המכיל שלל תכונות בריאותיות ונכנס לתפריט האנושי כבר לפני אלפי שנים, באזור אסיה והים התיכון. הבצל מכיל סידן, אשלגן ומגנזיום ושלל ויטמינים. בין היתר הבצל הוא נוגד חמצון חזק, מאזן את הסוכר בדם, מונע כיבי קיבה וטפילי מעיים ויעיל בחיזוק המערכת החיסונית.

הבצל יעיל באופן כללי למחלות של הנשימה ומקל על הצטברות ליחה ושיעול. כדי להקל על תסמיני צינון למשל, אפשר לחצות בצל בינוני לשניים ולהניח בחדר השינה סמוך למיטה. אם אתם יכולים לעמוד בריח, בצעו חריצים בבצל ופזרו מלח שיגרום למיצים להגיר. בבוקר תקומו מסריחים אבל בריאים.

משחה מבצל מקלה על תסמיני טחורים

בצל יעיל בהורדת לחץ הדם

אכילת בצל יעילה בהורדת לחץ הדם המסייעת ישירות להקלה על תסמיני טחורים. בנוסף, במריחה ישירה מיץ הבצל יעיל לדלקות שונות וריפוי של בעיות עור: אקנה, כיבים, כתמי גיל, פטריות וכמובן טחורים.

משחת בצל לטיפול בטחורים

כדי ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של הבצל מומלץ לעשות בו שימוש כשהוא חי. וככל שהוא חריף יותר כך הוא בריא יותר. תוכלו להכין משחה בצורה הבאה:

השרו בצל חתוך גס בצנצנת דבש למשך 24 שעות.
לאחר יומיים סננו והשאירו רק את הדבש.
אם המצב חמור ואתם ממהרים, ערבבו בצל קצוץ דק עם כפית דבש והמתינו מספר דקות.
הניחו את המשחה ישירות על גבי הטחורים למשך חצי שעה ולאחר כן שטפו את המקום.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
משחת בצל והטחורים הם אלה שיבכו
שם המאמר
משחת בצל והטחורים הם אלה שיבכו
תיאור
לצמח הבצל יש תכונות אנטי דלקתיות היעילות בטיפול בטחורים. למדו עוד על טיפול טבעי בטחורים.
מחבר
הפיצו את האהבה