נשימה נכונה מפחיתה לחץ דם ומקילה על הטחורים

לתופעות של מתח ולחץ, סטרטס, המאפיינים את החיים המודרניים יש השפעה לא רק על הופעה של מחלות לב, אלא גם על הופעת טחורים. כאשר אנו מצויים בחוסר איזון נפשי הדבר גורר גם חוסר איזון גופני. הנפש משפיעה באופן ישיר ומידי על הגוף, הדבר משבש את זרימת הדם ותורם להופעת הטחורים.

מחקרים רבים הראו שנשימה איטית ונכונה מסייעת בהורדת לחץ דם ובשחרור הורמונים מרגיעים. שאיפת חמצן מעוררת את המוח ומזינה את תאי הגוף ודי בהאטת קצב הנשימות בלבד כדי לגרום לגוף לשחרר הורמונים מרגיעים. במהלך הנשיפה פולט הגוף פחמן דו-חמצני, דבר התורם גם הוא להרפיית השרירים.

רובנו נושמים נשימות מהירות ולא סדירות. נשימה ארוכה ועמוקה מקילה באופן מיידי על הגוף, מאזנת אותו ומסייעת להגיע לשליטה. רוב האנשים נושמים בממוצע 15 פעם בדקה, וכדי להגיע למצב של רגיעה עליכם לנשום כמחצית מזה בדקה, כלומר כ-7 נשימות בדקה.

שתי שיטות בסיסיות לתרגול הנשימה שתוכלו ליישם בכל מקום ובכל זמן – "נשיפה כפולה" ו"נשימה הודית".

שיטת הנשיפה כפולה

שאפו אוויר במשך 4 שניות דרך האף, ולאחר מכן נשפו במשך 8 שניות בשפתיים מכווצות. חזרו על הנשימה מספר פעמים עד שהדופק שלכם יואט ותחושו רגיעה.

שיטת הנשימות ההודית

שאפו אוויר דרך האף במשך חמש שניות ולאחר מכן נשפו בפה פתוח כאילו אתם מנסים לנשוף אדים על חלון. כשאתם נושפים את האוויר השמיעו קול אנחה חזק.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
נשימה נכונה מפחיתה לחץ דם ומקילה על הטחורים
שם המאמר
נשימה נכונה מפחיתה לחץ דם ומקילה על הטחורים
תיאור
לתופעות של מתח ולחץ המאפיינים את החיים המודרניים יש השפעה לא רק על הופעה של מחלות לב, אלא גם על הופעת טחורים. קראו עוד.
מחבר
הפיצו את האהבה