עצות להפחתת נזקי קרינה לנשים בהריון

הפחתת נזקי קרינה לעובר

בעת התהליך המופלא של ההריון, נוצרים בגוף האישה מיליארדי קשרים ביולוגיים תוך כדי תהליך של חלוקה והתמיינות. לקרינה סלולרית וקרינה אלקטרו מגנטית בכלל, יש השפעה מזיקה על רקמות ביולוגיות, והיא עלולה לגרום לבעיות שיתגלו רק כשנים לאחר הלידה.

קרינה אלקטרומגנטית והתינוק שלך, כך תפחיתי חשיפה.

הרחיקי את מכשיר הטלפון הסלולרי מגופך

ההרגל להחזיר אותו בכף היד הוא הרסני לעובר, מכיוון שאז עיקר הקרינה בסמוך אליו. אל תניחי את מכשיר הנייד בכיס הקדמי או האחורי. אל תשכבי במיטה או על גבי הספה כאשר המכשיר סמוך אליך. בכל מצב בו אינך זקוקה לחיבור לאינטרנט, העבירי את הטלפון למצב טיסה.

אל תניחי את המחשב הנייד על גופך

אם את משתמשת במחשב נייד או טאבלט, כמו מרבית האמהות. הרחיקי את המכשיר מגופך. לעולם על תניחי את המכשירים הניידים על גבי הבטן או הברכיים כמשענת. לקריאה נוספת על קרינה ומחשבים ניידים.

עברי לשימוש בקו טלפון נייח

בחלק גדול מהבתים מוותרים לחלוטין על קו טלפון נייח, וברובם עושים שימוש בטלפון אלחוטי. בכדי להפחית קרינה, התקיני קו טלפון נייח בבית וקני טלפון חוטי, כמו פעם. העדיפי שיחות במכשיר הנייח על פני שיחות במכשיר הסלולר או בטלפון אלחוטי. טלפונים אלחוטיים פולטים כמות קרינה אדירה.

אל תשבי בסמוך לנתב האינטרנט הביתי

נתב, או ראוטר, נמצא כיום בכל בית ומאפשר לכל בני הבית להתחבר לרשת האינטרנט במקביל. נתבים תומכים בחיבורים פיזי ובחיבור אלחוטי. העדיפו חיבור פיזי לכל מכשיר המתחבר לרשת – מחשב נייד, טלוויזיה חכמה וכדומה. תוכלו למצוא מתאם חוטי לכל מכשיר ברשת האינטרנט. כבי את רשת ה WIFI בכל מצב בו זה אפשרי. בעיקר בשעות הלילה כאשר אין בה שימוש.

הפיצו את האהבה