רפידות גובה – כך תגבהו בסנטימטרים שלמים באופן מיידי

לגבוה בעוד חמישה סנטימטרים באופן מיידי

שנים רבות אנשים מנסים למצוא פתרון שיסייע להם להפוך גבוהים יותר בכמה סנטימטרים. זוהי סוגיה שמייסרת אותנו, פוגעת בחיי הזוגיות שלנו, בתחושת הערך העצמי, משפיעה על מצב הרוח שלנו באופן קבוע ומונעת מאיתנו לדרוש דברים שאנו מרגישים שמגיעים לנו. רק עוד כמה סנטימטרים ואנו נרגיש על גג העולם.

עם תוספת הסנטימטרים יש סיכוי שאפילו נרוויח יותר – זה מטורף לגמרי אבל מחקרים כבר הוכיחו באופן מובהק כי אנשים גבוהים מרוויחים יותר!

נכון העולם לא הוגן וכולנו נשפטים על פי המראה החיצוני שלנו, או על פי הפגמים שלנו. לכן לעתים שינוי קטן יעניק לנו כוח וביטחון עצמי שגם שנים של טיפול פסיכולוגי לא יכולים לו.

הפתרון המיידי לבעיית הגובה הוא מדרס הגבהה מתקדם

המדרסים עשויים בטכנולוגיה חדשנית, מפולימר ברמה רפואית. הם בעלי עיצוב מיוחד, המספק תמיכה לכף הרגל לשימוש ארוך טווח.

  • קלי משקל, לא תרגישו אותם כלל
  • משתלבים בקלות בין הנעל לרגל
  • מעניקים לכם בוסט של גובה
  • גמישים, אך זאת שומרים על צורתם

מהן בעצם רפידות הגבהה?

מדרסי הגבהה או מדרסי גובה, מיועדים לנשים ולגברים כאחד. מטרתם העיקרית היא להוסיף מספר סנטימטרים לגובה בצורה דיסקרטית. המדרסים מוחלקים אל תוך הנעל, בסמוך לעקב הנעל, או כמדרס שלם, וביכולתם להוסיף עד חמישה סנטימטרים ויותר לגובה הסופי.

כיצד מדרסי הגבהה מסייעים לשיפור היציבה ולפתרון כאבים ברגליים?

מדרסים מסייעים בנוסף לאנשים עם בעיות ברגליים. המדרסים עשויים מחומרים ופולימרים מתקדמים ויכולים לסייע בהקלה על כאבי רגליים. הם מספקים תמיכה לאיזור העקב הרגיש, עוזרים לשיפור היציבה ויכולים אף להקל על כאבי גב. המדרשים יכולים להתאים לאנשים הסובלים מכאבים בשל עומס יתר – האופייני לחיילים, ספורטאים ואנשים העובדים בעבודה פיזית. או לסובלים מכאבים בשל התפתחות דורבן.

הפתרון להוספת גובה ללא ניתוח

מדרס הגבהה ניתן לשימוש מיידי. אין צורך בטיפולים מיוחדים או באי נוחות. פשוט מחליקים אותו לתוך הנעל ואתם מיד גבוהים בעד חמישה סנטימטרים! ועם הסנטימטרים גם הביטחון העצמי שלכם עולה מעלה מעלה. כך תוכלו לפתור חסך פסיכולוגי של שנים בכמה שניות.

אף אחד לא ידע שאתם משתמשים ברפידת גובה

המדרסים משתלבים בצורה מושלמת בתוך הנעל וכלפי חוץ הם נראים כמדרס רגיל שהוא חלק אינטגרלי מהנעל. ואפילו אם חלצתם את הנעליים, הם נראים כרפידת ספורט לכל דבר. הם כל כך נוחים שלא תרצו לשלוף אותם מהנעליים. ישנם אפילו מדרסי גובה ג'ל, אשר מתמזגים עם הנעל וכמעט ואי אפשר להבחין בהם.

חשוב למצוא את מדרסי הגובה הנכונים עבורך

מדרסי הגבהה צריכים להחזיק מעמד לאורך זמן. מדובר במוצר שעובר תלאות יומיומיות. הם נלחצים אלפי ועשרות אלפי פעמי ביום תחת כף הרגל שלכם. לכן המדרסים צריכים להיות עשויים מחומר חזק, אך עם זאת גמיש בכדי שישתלב בקלות עם כל זוג נעליים ויעניק תמיכה לרגל. וכן, גם להבטיח יציבות ולא להחליק מהמקום. רפידות הגובה שלנו עשויות מחומרים מתקדמים, חזקים, גמישים והחשוב ביותר – שומרים על צורתם לאורך זמן בכדי לשרת אתכם נאמנה.

מדרסי הגבהה המיועדים לנשים

נשים זקוקות למדרסי גובה שונים מאלו של גברים. ראשית, רפידות גובה לנשים הן שונות מבחינה אנטומית משום שהרגל הנשית בנויה אחרת. בדרך כלל המידה שלהן וההיקף מעט יותר קטנים בכדי שיתאימו לנעלי נשים אלגנטיות. נעלי נשים הן לרוב נעלים נוחות פחות, לוחצות, ולעתים אפילו לא בריאות, לדוגמא נעלי עקב. לכן חשוב לבחור מדרסים מתאימים במיודח לנשים. נסו את רפידות הגובה לנשים שלנו.

הפיצו את האהבה

השארת תגובה