שמן זית כטיפול טבעי בטחורים

מספר היתרונות הבריאותיים המיוחסים לשמן זית היא אדירה. מחקרים מדעיים מצאו כי לשמן יכולות טיפוליות באינספור מחלות ותסמינים. שמן זית כתית טהור נחשב למועיל ביותר.

יתרונות בריאותיים של שמן זית

שמן זית מכיל חומצות שומן חד-רוויות, העיקרית שבהן היא חומצה אולאית, שהינה נוגדת חמצון עוצמתית ובעלת תכונות אנטי דלקתיות. השמן מפחית סיכון לסרטן, מסייע בבריאות הלב, מוריד רמות האינסולין.

שמן זית מוריד את לחץ הדם

שמן זית מסייע לדילול דם ולפתיחת העורקים ולכן יכול לסייע גם בהורדת לחץ דם, דבר שוודאי מועיל לטיפול בתסמיני טחורים.

שמן זית מסייע להורדה במשקל

שמן זית מסייע לנו להלחם בהשמנת יתר. כיצד זה הגיוני? צריכה של שומנים בריאים כמו שמן זמן מורידה את הצורך של הגוף במאכלים משמינים ומונעת תחושת רעב. מחקרים מראים כי תזונה עתירת שומן ודלה בפחמימות תורמת לירידה במשקל. בנוסף, משום ששמן זית מוריד רמות אינסולין, הוא גם משפר את וויסות רמות הסוכר בדם.

שימו לב כי שמן זית הינו אלרגני, ולכן אם אתם חשים באי נוחות לאחר שתיית / אכילת שמן זית או מריחה שלו על העור, היוועצו ברופא כדי לבדוק האם אתם אלרגיים לשמן זית.

טיפול טבעי בטחורים באמצעות שמן זית

כדי לטפל בתסמיני טחורים באמצעות שמן זית תוכלו לצרוך שמן זית כתית טהור בכמות של שתי כפות ביום, אחת בבוקר ואחת בערב.

כמו כן תוכלו למרוח את השמן ישירות על איזור הטחורים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה