שמן שקדים לטיפול בטחורים

שמן שקדים הוא עוד אחד מן החומרים המופלאים של הטבע וידוע ביתרונותיו האדירים בעיקר בתחום של ריפוי העור מדלקות שונות, אנטי אייג'ינג ואפילו במניעה של נשירת שיער.

שמן שקדים הוא טיפול יעיל בטחורים
שמן שקדים לטיפול בטחורים

נמצא בשימוש רפואי כבר אלפי שנים

שמן שקדים הינו שמן עדין והיפואלרגני (אינו גורם לתגובה אלרגית בגוף) ולכן מתאים לבעלי עור רגיש וגם לטיפול בילדים.

שמן שקדים נמצא בשימוש הרפואה הטבעית כבר אלפי שנים, בעיקר במזרח ובאסיה. לשמן יש תכונות אנטי דלקתיות והוא משמש כשמן הבסיס הנפוץ ביותר.

שמן שקדים מופק על ידי כבישת חרצני השקדים. השמן מופק בכבישה קרה בכדי לשמור על תכונותיו וערכיו הבריאותיים.

אילו מרכיבים מועילים מכיל שמן שקדים?

שמן שקדים מכיל ויטמין E, אבץ, אשלגן וברזל, המסייעים לטפל בגירויים בעור. וכן, חומצה אוליאית המסייעת לשמן להיספג בעור. השמן חודר בקלות לנקבוביות העור ומשמש כטיפול יעיל בדלקות, פריחות ומחלות עור.

מי סובל מטחורים

טחורים הם בעיה נפוצה הרבה יותר משנהוג לחשוב ואינם רק מחלה של אוכלוסיה מבוגרת. גם צעירים סובלים מטחורים, בעיקר נשים בהריון, ספורטאים ואנשים שעובדים בעבודה מאומצת או לחילופין יושבים מרבית היום. גם הגנטיקה משחקת תפקיד וכן סגנון חיים לא בריא ותזונה דלה בסיבים. למעשה אפילו ילדים יכולים לסבול מטחורים. אפילו ניגוב יתר של האיזור יכול לתרום לתסמיני טחורים.

טחורים חיצוניים מול פנימיים

טחורים חיצוניים הם טחורים שבולטים פי הטבעת ותוכלו לראות אותם בעין, ואילו טחורים פנימיים ממוקמים בחלק התחתון של החלחולת ודורשים החדרת אצבע על ידי איש מקצוע או מצלמה במקרה של חשש למחלות מעי. שניהם גורמים לאי נחת, כאב, גירוד והפנימיים גם לדימום.

טחורים פנימיים טחורים חיצוניים
טחורים פנימיים מול טחורים חיצוניים


שמן שקדים כטיפול טבעי לטחורים

מכיוון ששמן שקדים ידוע בתכונתו להיקלט במהירות ברקמות הוא משמש בעיקר לטיפול בטחורים חיצוניים. ומכיוון שהוא מכיל חומרים אנטי-דלקתיים הוא תורם להרגעת האיזור. במקביל הוא תורם ליציאה חלקה יותר, מה שמונע עצירות, מאמץ יתר וסכנת פציעה ודימום.

אופן הטיפול בטחורים:
טבלו צמר גפן בשמן שקדים חמים.
הניחו על האזור הכואב.
עסו בעדינות עד לספיגה של השמן.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
שמן שקדים לטיפול בטחורים
שם המאמר
שמן שקדים לטיפול בטחורים
תיאור
שמן שקדים מכיל חומרים אנטי-דלקתיים וידוע בתכונתו להיקלט במהירות ברקמות הוא משמש בעיקר לטיפול בטחורים חיצוניים.
מחבר
הפיצו את האהבה