שמנים טבעיים לטיפול בטחורים

טיפול טבעי בטחורים באמצעות שמנים אתריים

שמנים אתריים מהווים טיפול טבעי וביתי לתסמיני טחורים ופיסורה. לשמנים יש יכולות מרפאות רבות – הם מפחיתים נפיחות של כלי דם באיזור פי הטבעת ומסייעים לכווץ את הטחורים. שמנים אתריים מכילים ויטמנים וחומרים אנטי דלקתיים המרגיעים את העור המגורה, מפחיתים גירוד וכאב. הם עוצרים דימומים ומקלים על פצעים להירפא.

חלק מהשמנים דורשים דילול עם שמן בסיס, לרוב שמן שקדים שיעיל בפני עצמו כטיפול טבעי בטחורים. אחרים ניתן ליישום ישירות. את מרבית השמנים ניתן גם למהול באמבטיה של מים חמים ולטבול בה.

אלו השמנים האתריים היעילים לטיפול בטחורים

שמן עץ התה לטיפול טבעי בטחורים

שמן עץ התה הוא חומר אנטי דלקתי עוצמתי. ניתן לדלל אותו או למרוח ישירות על האיזור המגורה. מספיקות שתי טיפות על בד לח ונקי, להספגה בעדינות על האיזור.

שמן קמומיל (בבונג) לטיפול טבעי בטחורים

שמן קמומיל הוא אחד הטיפולים הבסיסיים בתסמיני טחורים ומומלץ במיוחד לטיפול טבעי בטחורים חיצוניים ופנימיים. ניתן למריחה ישירות אבל מומלץ כטיפול גם באמבטיה.

שמן לבנדר לטיפול טבעי בטחורים

לשמן לבנדר יש איכויות מרגיעות ויכולת לטפל במגוון בעיות עור. ניתן למרוח את השמן ישירות על האיזור אבל עדיף לטבול באמבטיה של מים פושרים עם שמן לבנדר. אח"כ תרגישו כמו חדשים.

שמן ברוש לטיפול טבעי בטחורים

שמן ברוש מצוין לטיפול בטחורים מדממים. חשוב לדלל אותו על ידי ערבוב עם שמן בסיס, מומלץ שמן שקדים, ואז לעסות בעדינות.

שמן לבונה לטיפול טבעי בטחורים

שמן לבונה יעיל גם הוא כטיפול טבעי בטחורים. ערבבו 2 טיפות של השמן עם שמן בסיס ועסו בעדינות את הטחורים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה