שתייה מרובה מקילה על הטחורים

שתיית מים היא אחת מהתרופות הטבעיות הפשוטות והאפקטיביות ביותר. השפעתה דרמטית על כל מערכות הגוף. משקל המים בגוף האדם הוא כ 70% כך שברור כי מחסור במים משפיע באופן דרמטי על בריאותנו.

כאשר סובלים מטחורים פנימיים או חיצוניים, חשוב להגביר את צריכת המים.

שתייה מרובה של מים מסייעת בניקוי המערכות הפנימיות ומרווה את כל הגוף. היא גם מסייעת לתנועת המעיים ולצואה רכה, ובכך להפחתת המאמץ ביציאות. נסו לשתות מינימום של 10 כוסות מים ביום ותוך מספר ימים כבר תרגישו שינוי גופני לטובה.

כאשר לא מקפידים על צריכה מספקת של נוזלים, תהליך שטיפת הפסולת מהגוף מאטה ויכולה להיווצר חסימה במעיים. התוצאה הסופית תהיה צואה קשה, אשר תחמיר את בעיית הטחורים.

טיפול חיצוני באמצעות מים

לטיפול במים באמצעות שטיפות, יש השפעה בריאותית כמעט מיידית על הגוף. המים מסייעים לעור שלנו לשחרר רעלים ולחדש רקמות ותאים ותורמים לריפוי העור. מים קרים מסייעי במצבים של צניחת איברים, טחורים ועצירות. אמבטיות מים, בשילוב עם שמנים אתריים יועילו מאוד להרגעת הגירוי באיזור פי הטבעת. ניתן גם לשלב טיפול בקרח לטחורים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
שתייה מרובה מקילה על הטחורים
שם המאמר
שתייה מרובה מקילה על הטחורים
תיאור
כאשר סובלים מטחורים פנימיים או חיצוניים, חשוב להגביר את צריכת המים. למדו עוד על טיפול טבעי בטחורים.
מחבר
הפיצו את האהבה