אמבטיית קמומיל יעילה כטיפול טבעי לטחורים

קמומיל (בבונג) הוא אחד מצמחי המרפא הפופולאריים ביותר בעולם המערבי. סגולות הקמומיל התגלו כבר לפני אלפי שנים והצמח היה בשימוש רפואי במצרים וביוון הקדומה.

צמח הקמומיל יעיל בין היתר לטיפול במצבי הצטננות, צרבות, כאבי גרון, כאבי בטן, אקזמות וכוויות וכמובן טחורים. מחקרים מוכיחים כי קמומיל מפחית דלקות ומסייע לרפא פצעים בעור במהירות.

אמבטיית קמומיל כטיפול טבעי לטחורים
אמבטיית קמומיל כטיפול טבעי לטחורים

קמומיל אנטי בקטריאלי

בעשורים האחרונים מחקרים מדעיים איששו את היתרונות הבריאותיים של הצמח וכיום קיימים מגוון שימושים אנטי-בקטריאליים, אנטי-פטרייתיים ואנטי-אלרגניים.

תה קמומיל, משחות קמומיל ותמציות קמומיל שונות מורכבים מהתפרחת של הצמח. את הפרחים מייבשים וחולטים לתה. בנוסף ניתן לצרוך אותם בצורת כמוסות או כחומר לשטיפת פה, או בצורת שמן.

תה קמומיל כטיפול טבעי לטחורים

צורת הצריכה המומלצת של קמומיל היא כחליטת הצמח במים חמים. לכן, כטיפול להרגעת תסמיני טחורים ולהרגעת הגירוי באזור פי הטבעת מומלץ לשבת באמבטיה של מים פושרים בהם נמהל תה קמומיל. לחילופין, תוכלו להשרות באמבטיה חופן זרעי קמומיל.

קמומיל כטיפול טבעי לטחורים
תה קמומיל כטיפול טבעי לטחורים

טיפול טבעי בטחורים לילדים

עבור ילדים תוכלו להכין רטיות של בד טבולות בתה קמומיל ולהניח על האזור הכואב. קמומיל הוא צמח מרפא עדין ובטוח לשימוש לילדים.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

תקציר המאמר
אמבטיית קמומיל יעילה כטיפול טבעי לטחורים
שם המאמר
אמבטיית קמומיל יעילה כטיפול טבעי לטחורים
תיאור
מומלץ לשבת באמבטיה של מים פושרים בהם נמהל תה קמומיל. למדו עוד על טיפול טבעי בטחורים.
מחבר
הפיצו את האהבה