תרופות סבתא לטיפול בטחורים

תרופות סבתא הן כינוי לשיטות טבעיות הניתנות ליישום בבית באמצעים פשוטים בכדי להקל על תסמיני טחורים.

תרופות סבתא לטחורים חיצוניים וטחורים פנימיים

פעילות גופנית והימנעות מישיבה ממושכת

זוהי התרופה הכי קשה ליישום מכיוון שהיא דורשת כוח רצון ושינוי הרגלי חיים. בפשטות צריך להקפיד על פעילות גופנית ולהימנע מישיבה ממושכת, בעיקר על האסלה – מה שגורם ללחץ רב ולהחמרת הטחורים.

לשכב על הגב, תרופת סבתא לטחורים

המטרה של השכיבה היא הורדת לחץ מאיזור הטחורים. את זאת ניתן להשיג על ידי פעולה פשוטה: לשכב על הגב כשהרגליים שעונות גבוה על הקיר למשך עשר דקות בכל יום.

קרח כתרופת סבתא לטחורים

טיפול בקרח לטחורים מרגיע מיידית את הגירוד והכאב וגם מכווץ את כלי הדם ומחזיר את הטחורים למקום. אל תניחו קרח ישירות על האיזור, זה עלול לגרום לכוויה, אלא עטפו אותו בבד נקי.

שזיפים מיובשים כתרופת סבתא לטחורים

שזיפים הם תרופת סבתא ידועה. משרים שזיפים מיובשים למשל לילה במים פושרים ובבוקר שותים את המים. זה עוזר להמרצת מערכת העיכול וליציאות רכות.

תמר כתרופת סבתא לטחורים

תמרים טובים גם הם להמרצת מערכת העיכול ולעידוד יציאות. בנוסף התמר עשיר בסיבים תזונתיים.

עלי הדס כתרופת סבתא לטחורים

שתיה של חליטת עלי הדס מועילה גם היא למצבים של עצירות, ולכן מקילה על תסמיני טחורים.

שמן זית כתרופת סבתא לטחורים

לשמן זית אינספור שימושים, ביניהם גם הקלה על תסמיני טחורים. ניתן לשתות כפית שמן זית בשעות הבוקר, וכן למרוח אותו ישירות על האיזור המגורה.

אמבטיה כתרופת סבתא לטחורים

רחצה יומיומית באמבטיה עם מים פושרים היא טיפול מעולה להקלה על תסמיני טחורים ולשמירה על הגיינה כללית. תוכלו להוסיף למים מגוון של שמנים אתריים שמועילים לכיווץ כלי הדם ולטיפול בדלקות עור או כף של מלח אנגלי.

ג’ל אלוורה כתרופת סבתא לטחורים

אלוורה היא טיפול הומאופתי מרגיע לתסמיני טחורים. תוכלו לרכוש ג'ל, או להכין אותו לבד אם יש לכם גישה לצמח עצמו. את הג'ל ניתן למרוח ישירות על האיזור הכואב.

נסו את המשחה הטבעית שלנו לטיפול בתסמיני טחורים ופיסורה

משחה אורגנית לטיפול טבעי בטחורים. יעילה בהקלה על צריבה, גירוד וכאבים. מסייעת בעצירת דימומים באזור. מסייעת בכיווץ ואלסטיות כלי דם. מסייעת בהחזרת הטחורים למקום. לשימוש במקרים של טחורים ופיסורה. מאה אחוז רכיבים טבעיים!

הפיצו את האהבה