5 שמפואים מובילים לשיער דליל

חמישה שמפואים לחיזוק שיער דליל

כשמדובר בשיער של כל אחד ואחת מאיתנו, דליל היא לא מילה שאנו שמחים לשמוע. דליל משמעותו פחות צמיחה ואם כבר יש צמיחה אז צמיחה של שיערות דקות וקצרות. ואולם, בין אם הסיבה לאיבוד השיער היא גנטית או סביבתית, תוכלו לעכב את תהליך ההתקרחות.

טיפול טבעי בשיער דליל
טיפול טבעי בשיער דליל

מחזור הצמיחה של השיער

לכל אחד מאיתנו נושרות בממוצע בין 50 ל-100 שערות ביום, אלא אם כן מתחילה תופעה של התקרחות במסגרתה מחזור הצמיחה של השיער נפגע. השמפו הנכון יכול להכנס לפעילות ברגע הנכון במחזור הצמיחה ולסייע לצמיחה מהירה יותר ובריאה יותר.

קרקפת בריאה משמעותה שיער בריא

חשוב לזכור כי שיער בריא וסמיך יכול לצמוח רק על גבי קרקפת בריאה והשמפו הנכון יכול לתרום רבות לבריאות הקרקפת, זרימת הדם וצמיחת השיער. שמפו ללא סולפטים, ללא חומרים כימיים או חומרים שיפגעו בעור הקרקפת ובצמיחה.

5 שמפואים לטיפול בנשירת שיער

שמפו מעבה של חברת BIOLAGE

שמפו לניקוי עמוק, ללא פרבנים. למראה שיער מלא יותר. שמפו לניקוי עמוק והסרת זיהומים הסותמים את זקיקי השיער ועלולים לעכב צמיחה של שיער בריא. השמפו מכיל שורה של חומרים מזינים בהם אבץ ותערובת גלוקו-אומגה המחזקת את השיער הקיים. כאשר משתמשים בו עם המרכך של החברה, הוא מפחית את השבירה בעד 95 אחוז.

שמפו Nizoral A-D נגד קשקשים

קשקשים כרוניים יכולים להוביל לפגיעה בעור הקרקפת ולשבש את מחזור הצמיחה של השיער. השמפו של ניזורל מיועד לכל סוגי השיער ויש להשתמש בו רק פעמיים בשבוע. הוא מכיל מרכיב פעיל בשם ketoconazole חומר אנטי פטרייתי הנלחם בקשקשים.

שמפו ג׳מייקאני שמן קיק שחור של חברת SheaMoisture

שמפו עשיר בלחות המתאים לבעלי שיער מתולתל או מקורזל המעוניינים להוסיף נפח לשיערם. השמפו מכיל בין היתר שמן קיק המסייע לזרימת הדם לקרקפת.

שמפו מוסיף נפח של חברת JASON

שמפו נוסף נטול סולפט ופרבנים. עשיר בתמציות בוטניות לניקוי עדין של השיער. מכיל גם פנתנול וביוטין לחיזוק זקיקי השיערה והוספת נפח.

שמפו לעידוד צמיחה של חברת Viviscal

שמפו טיפולי המתאים לכל סוגי השיער. מכיל מרכיבים מחזקים כמו קרטין וביוטין. מתאים לשימוש יומיומי.

שמפו רוזמרין של חברת Mielle

שמפו עשיר במנטה, רוזמרין וביוטין, אשר הוכח קלינית כי הוא מחזק את השיער. מתאים בעיקר לבעלי שיער מתולתל.

הפיצו את האהבה